Науково-дослідний відділ

З появою фермерства, насінництво стало його невід’ємною частиною і головним пріоритетом. Але селекція вимагає певних навичок і досвіду, якими володіють тільки професіонали, вона повинна відповідати численним потребам сільськогосподарських і про-мислових секторів (як у харчовій так і в інших галузях).

Саме в цьому напрямку КОССАД СЕМАНС веде свою дослідницьку роботу. Досвід і знання, які напрацьовуються роками, дозволяють ефективно розробляти високоякісний генетичний матеріал для всіх селекційних сортів сільськогосподарських культур. Способи селекції КОССАД СЕМАНС включають в себе як перевірені методи, так і інноваційні, із залученням біотехнологій. У процесі селекції дуже важливо визначити ступінь адаптації гібридів в різних регіонах з різними кліматичними умовами, а також тривалість їх циклу розвитку. Саме тому гібридна лінійка КОССАД СЕМАНС тестується у всіх європейських країнах, а також в Північній Америці, Японії, Нової Зеландії та Північній Африці.

Завдяки ефективній роботі науково-дослідного відділу, КОССАД СЕМАНС може запропонувати фермерам високопродуктивні гібриди, в залежності від кліматичних умов і типу грунту, які будуть відповідати всім їхнім потребам.

Новини Caussade Semences