Соняшник

Одна з головних задач наших селекціонерів полягає в створенні гібридів соняшнику найліпше адаптованих до умов України, з підвищеною стійкістю до хвороб, що надасть можливість отримувати стабільні врожаї з гарантовано високою якістю врожаю.

Широкий асортимент гібридів соняшника, що запропоновано нашою компанією, дозволяє нам бути присутніми в усіх векторах ринку: соняшник олеїновий, лінолеїновий, стійкий до вовчка (broomrape), лінолеїновий Clearfield (стійкий до імідозолінів). У найближчий час отримають реєстрацію НОВІ гібриди, стійкі до нових рас вовчка та високоолеїнові гібриди  CLEARFIELD.

Соняшник, як культура не вибаглива до вологи і толерантна до довкілля, користується сьогодні великим попитом в товарному виробництві. Новітні технології генетики при виведенні нових гібридів соняшнику спрямовані на оптимизацію агротехнологій вирощування даної культури, отримання високого потенціалу врожайності, незалежно від зони вирощування. Це в свою чергу, дозволяє даній культурі займати достатньо велику площу в посівах багатоьх країн Європи, зокрема на найбільший частині України.

На сході та півдні України, недотримання сівозміни призводить до значного поширення шкідливих організмів, що завдають дедалі більшої шкоди посівам соняшника.

КОССАД СЕМАНС пропонує свою сучасну широку гамму гібридів соняшника, щоб якнайповніше задовільнити потреби фермерів. 

Новини Caussade Semences