На сході та півдні України, недотримання сівозміни призводить до значного поширення шкідливих організмів, що завдають дедалі більшої шкоди посівам соняшника.

 

Соняшник, як культура не вибаглива до вологи і толерантна до довкілля, користується сьогодні великим попитом в товарному виробництві. Новітні технології генетики при виведенні нових гібридів соняшнику спрямовані на оптимизацію агротехнологій вирощування даної культури, отримання високого потенціалу врожайності, незалежно від зони вирощування. Це в свою чергу, дозволяє даній культурі займати достатньо велику площу в посівах багатоьх країн Європи, зокрема на найбільший частині України.

 

Одна з головних задач наших селекціонерів полягає в створенні гібридів соняшнику найліпше адаптованих до умов України, з підвищеною стійкістю до хвороб, що надасть можливість отримувати стабільні врожаї з гарантовано високою якістю врожаю.

 

Широкий асортимент гібридів соняшника, що запропоновано нашою компанією, дозволяє нам бути присутніми в усіх векторах ринку: соняшник олеїновий, лінолеїновий, стійкий до вовчка (broomrape), лінолеїновий Clearfield (стійкий до імідозолінів). У найближчий час отримають реєстрацію НОВІ гібриди, стійкі до нових рас вовчка та високоолеїнові гібриди  CLEARFIELD.

 

КОССАД СЕМАНС пропонує свою сучасну широку гамму гібридів соняшника товарного призначення, а також гібриди для кондитерської промисловості. 

 

 

Your product is successfully placed in the basket!
Continue shopping
Зворотній зв'язок

×